Вкладник поклав до банку гроші під 10% річних. Через 1 рік иого приоуток станови 400 грн. Скільки

грошей поклав вкладник до банку?

Ответы на вопрос

Отвечает Какураева Алие.

Скористаємось формулою простих відсотків:

P = (100 * I) / (r * t),

де P - початкова сума вкладу, I - прибуток, отриманий за рік, r - річна процентна ставка, t - тривалість вкладу в роках.

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

P = (100 * 400) / (10 * 1) = 4000

Отже, вкладник поклав до банку 4000 грн.