вартість деякого товару становить 180 грн . Спочатку вартість знизили на 15%, а потім підвищили на

10 %.Я кою стала вартість товару після змін .

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Вася.

180-(180:100*15)=180-27=153

153+(153:100*10)=153+15,3=168,3