Вартість деякого товару зросла із 128 грн. до 160 грн. На скільки відсотків підвищилась вартість

товару​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Илья.

128 грн. - 100%

160 грн. - x%

x= 160×100/128= 125

125-100=25%

Вартість підвищилась на 25%.