Перша вантажна машина перевезла 40 т за 8 рейсів а друга 32 т за 8 рейсів. За скільки рейсів

перевезуть 2 машини 53 т Пжж

Ответы на вопрос

Отвечает Сульдяев Лёха.

Ответ:

5.8 (6)

Пошаговое объяснение:

40/8=5

32/8=4

5+4=9 1 рейс

53/9=5,8 (6)