Сторони трикутника відносяться, як 1:2:7. Різниця найбільшої та найменшої сторони дорівнює 12 см.

Знайти периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Вика.

Пошаговое объяснение:

Пусть наименьшая сторона равна х.     ⇒

\left \{ {{x+2*x+7*x=P} \atop {7*x-x=12}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{P=10*x} \atop {6x=12\ |:6}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{P=10*2=20} \atop {x=2}} \right. .

Ответ: P=20 см.