майстер кухар ліпить 240 вареників за 3 год, а його учень 240 вареників за 6 год. Якщо майстер і

учень працюватимуть разом то виліплять 240 вареників за... год​

Ответы на вопрос

Отвечает Селина Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 240 ; 3 = 80 (шт.) — ліпить майстер-кухар за 1 годину;

2)  240 : 6 = 40 (шт.) — ліпить учень за 1 годину;

3)  80 + 40 = 120 (шт.) — виліплять майстер та учень разом за 1 годину;

4) 240 : 120 = 2 (год).

Відповідь: майстер і учень 240 вареників виліплять за 2 години

Отвечает Жумагалиева Сабина.

Ответ:

240:3 = 80 (в) - кухар ліпить за 1 год

240:6=40(в) - учень за 1 год

80+40= 120 (в) - вони ліплять разом за 1 год

240:120= 2  (год)

Відповідь: за 2 години.