Бічна сторона різнобічної трапеції описаної навколо кола = 13дм. знайдіть периметр трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Аббасова Фатиманур.

Ответ:

58дм

Пошаговое объяснение:

13+13=26дм

Ми знаємо що основи на 2 рази більша то

26•2=32

Р=32+26=58дм