Відстань між Києвом і Львовом на карті з масштабом 1:4000000 дорівнює 11,6 см. Знайди відстань між

містами на місцевості.

Ответы на вопрос

Отвечает Глазунова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

маштаб умножыть на сантеметры

4000000*11,6=46400000 (см)

46400000/1000=464 (км)