Дівчата складають 20% від хлопців. Ск.% становлят хлопці від дівчат​


Ответы на вопрос

Отвечает Несин Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

дівчат від хлопців- 20%

Знайти:

хлопців від дівчат- х%

Рішення:

100-20=80%

80/20=4

80*4=320

помоєму так