Знайдіть невідомий член пропорцій 1,8:1,2=7,2:у​


Ответы на вопрос

Отвечает Бориславський Макс.

Ответ:

4,8

Пошаговое объяснение:

1,8:1,2=7,2:у​

18:12=7,2:у​

y=\frac{12*7,2}{18} \\\\y=2*2,4\\y=4,8