Перший автомобіль за 5/6 год пройшов 60 км, а другий за 2/3 год— 54км. Який автомобіль мав більшу

швидкість? У скільки разів? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Глеб.

Пошаговое объяснение:

60*6:5=72 (км/год) швидкість першого автомобіля

54*3:2=81 (км/год) швидкість другого автомобіля

81:72=1,125 (рази)

Швидкість другого автомобіля більше у 1,125 рази.