у селищі 224 будинка 84 двоповерхових а решта одноповерхових.скільки відсотків усіх будинків

складають одноповерхові?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Сёма.

Пошаговое объяснение:

224-84=140-одноповерхових

224   -   100%

140    -   х%

х=140*100/224

х=14000/224

х=62,5%