Для математичного кабінету купили 6косинців по 12 грн і 2 циркулі по 26 грн.Скільки решти отримали

з 200 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Проходский Влад.

Ответ:

решта 76 грн

Пошаговое объяснение:

1)12×6=72 (грн)- ціна 6косинців;

2)26×2=52(грн)- ціна 2 циркулів;

3) 72+52=124(грн)- косинці і циркулі разом;

4) 200-124=76(грн)- решта;

Отвечает Митрохин Степан.
1)6•12=72(грн)—косинці
2)2•26=52(грн)—циркулі
3)200-(72+52)=76(грн)—рештка
Відповідь: отримали 76 грн рештки