Сторона АС трикутника АВС у три рази більша за сторону АВ і на 3 см менша , ніж сторона ВС. Знайди

сторони трикутника , якщо його периметр дорівнює 31 см .​

Ответы на вопрос

Отвечает Березовская Диана.

Ответ:

Сторона АС-3Х

Сторона АВ-Х

Сторона ВС-3Х+3

3Х+Х+3Х+3=31

7Х=31-3

7Х=28

Х=28:7

Х=4

Сторона АВ=4 см

Сторона АС=4•3=12 см

Сторона ВС=12+3=15 см

Проверка

4+12+15=31 см

Пошаговое объяснение: