СРОЧНО НАДО. У Олени було 5 матрьошок. У деяких із них лежали по 5 менших матрьошок а в деяких із

них лежали ще 5 менших матрьошок. Усього в Олени було 40 матрьошок . Скільки з них не містить у середині менших?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Дильназ.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

5+5+5=15

40-15=25

25-15=10