СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛОВ Для нового кабінету математики потрібно придбати комплект меблів: 15 парт та

30 стільців. Завгосп просить нас вказати ціну парти та стільця, якщо директор повідомила її, що загальна сума витрат складає 14 100 грн, а парта дорожча за стілець на 280 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Творонович Настя.

Ответ:

Парты стоят х грн., а стулья - х-280 грн

15х+30(х-280)=14100 грн

15х+30х-8400=14100 грн

45х=22500 грн

х=500 грн

Парты стоят 500 грн

Стулья стоят 220 грн

Проверка:

15*500+30*220=7500+6600=14100 грн