У клас необхідно придбати комплект меблів. Підрахуйте, скільки грошей потрібно витратити, якщо

відомо, що парта на 2-х учнів коштує 850 грн., а один стілець – 180 грн. Відомо, що у класі навчається 25 учнів, але потрібно щоб біля кожної парти було 2 стільці. даю 50 б

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

15730 грн.

Пошаговое объяснение:

Потрібно на 25 учнів 13 парт і 26 стільців.

850*13=11050 (грн.) на парти

180*26=4680 (грн.) на стільці

11050+4680=15730 (грн.) всього

Отвечает Баліцька Віка.

Ответ:15730грн

Пошаговое объяснение:

13 х850=11050грн парты

180х26=4680грн стулья

11050+4680= 15730грн за весь комплект