Помогите. Відстань між двома містами легковий автомобіль долає за 4 год, а вантажний за 7 год.

Який авто- мобіль проїде більшу відстань: легковий за 3 год чи вантажний за 5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Мовчан Артём.

Ответ:

За 3 год легковий автомобіль долає 3/4 частини шляху, а за 4 год вантажний автомобіль долає 5/7 частин шляху. Порівняємо ці дроби:

3/4 = 21/28 > 5/7 = 20/28. Отже, легковий автомобіль проїде більшу відстань.

Відповідь. Легковий автомобіль проїде більшу відстань.

Пошаговое объяснение: