247. Відстань між двома містами легковий автомобіль долає за 4 год, а вантажний за 7 год. Який

авто- мобіль проїде більшу відстань: легковий за 3 год чи вантажний за 5 год? тота

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Легковий автомобіль проїде більшу відстань.

Пошаговое объяснение:

Тому що, за 3 години легковий автомобыль долає 3/4 частини шляху, а вантажний автомобіль за 4 години долає 5/7 частини шляху.

Тоді порівняємо дроби:

3/4=21/28>5/7=20/28

Отже, легковий автомоіль проїде більшу відстань.