Площа однієї ділянки 3/16 га, а другої — на 1/24га більше. Знайдіть площу обох ділянок.


Ответы на вопрос

Отвечает Васильченко Владислава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/16+1/24=11/48  га площа другої

3/16+11/48=20/48=5/12 га площа обох  ділянок