3. В одній коробці було 36 цукерок, що на 6 цукерок більше, ніж у другій, і на 8 цукерок менше,

ніж у третій. Скільки цукерок було у трьох коробках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Сизиков Кирилл.

Відповідь:

110 цукерок

Покрокове пояснення:

1) 36-6=30 (ц) -у другій коробці

2) 36+8=44 (ц) - у треті коробці

3) 36+30+44=110 (ц)