Решите этот вопрос 3+3+3=?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Женя.

Ответ:

3+3+3=9 или 3*3=9

Пошаговое объяснение:

Рами

Отвечает Поляков Роман.

Ответ:

3+3+3=9

Пошаговое объяснение:

менің ойымша дұрыс деп ойлаймын өзің қарап көр