Х : 12= 7:4 помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Лена.

Ответ:

Для знайдення значення "х" у рівнянні "х : 12 = 7 : 4", вам потрібно виконати обчислення:

х / 12 = 7 / 4

Для початку помножимо обидві сторони рівняння на 12, щоб позбавитися від знаменників:

х = (7 / 4) * 12

Тепер обчислімо праву сторону:

х = (7 / 4) * 12 = 21

Отже, значення "х" у цьому рівнянні дорівнює 21.

Отвечает Щетильникова Олеся.

Х : 12= 7:4 - выполним деление вправой части

х:12=1,75 - выразим х - он на месте делимого,чтобы его найти нужно частное умножить на делитель

х=12*1,75 - выполним умножение

х=21