ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! Даны точки A (17/30), B (23/42), C (37/70), D (56/105). Какая из точек

расположена правее на координатном луче? 1) A 2)B 3)C 4)D

Ответы на вопрос

Отвечает Рудоминова Юлия.
Щоб визначити, яка точка
розташована праворуч на осі координат, потрібно порівняти координати х кожної точки.
Точка A: 17/30 = 0,56
Точка Б: 23/42 = 0,54
Точка С: 37/70 = 0,52
Точка D: 56/105 = 0,53
Отже, точка А знаходиться найдальше
праворуч на осі координат.