обчисліть периметр прямокутника , довжина якого 3дициметри7 см, а ширина на 9дицименрів8см більша.

Знайдіть площу прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнягин Дима.

Ответ:

3 дициметра 7см = 37см

9 дициметра 8 см = 98см

1)37+98=135 (см) - ширина

2)135+37= 172 (см) - площа

прямокутника

Отвечает Бриль Савелий.

3 дициметра 7см = 37см

9 дициметра 8 см = 98см

__________________________________________________________

1)37+98=135 (см) - ширина

2)135+37= 172 (см) - площа прямокутника

Відповідь : 135 см. - Ширина / 172 см. Площя