Як знайти число по його частині ,вираженій дробом ? Знайди число 1) 3/7 якого становлять 1 1/14

3) 45% якого становлять 99 Срочно СОС СОС

Ответы на вопрос

Отвечает Трахтенберг Василий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти число, яке відповідає частині, вираженій дробом, потрібно помножити цей дріб на ціле число.

Для 3/7, яке становить 1 1/14:

Спочатку знайдемо значення 1 1/14 в дробовому вигляді:

1 1/14 = 14/14 + 1/14 = 15/14

Тепер помножимо 3/7 на 15/14:

(3/7) * (15/14) = 45/98

Отже, число, яке становить 3/7 якогось числа і відповідає 1 1/14, дорівнює 45/98.

Щоб знайти число, яке відповідає частині, вираженій у відсотках, потрібно розділити цю частину на 100 і помножити на ціле число.

Для 45%, яке становить 99:

Спочатку розділимо 45% на 100:

45% / 100 = 0,45

Тепер помножимо 0,45 на число, яке ми шукаємо:

0,45 * X = 99

Для знаходження числа X поділимо обидві сторони на 0,45:

X = 99 / 0,45

X = 220

Отже, число, яке становить 45% і відповідає 99, дорівнює 220.