Дуже прошу допоможіть,дуже терміново:До магазину завезли 160 кг картоплі що становить 4/9 маси всіх

овочів завезених до магазину Скільки кг овочів завезли до магазину

Ответы на вопрос

Отвечает Гурський Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

160 : 4/9 = 160 * 9/4 = 40*9 = 360кг овощей завезли в магазин