Чи є коренем лінійного рнівняння 3x-18=x число? Варіанти: А:9 Б:-9 В:5 Г:10

__________________________________________________________________

Ответы на вопрос

Отвечает Boranbay Nurlibek.

Ответ:а

Пошаговое объяснение:

3×9-18=9

27-18=9

9=9

3×(-9)-18=-9

-27-18=-9

-45 не равно -9

3×5-18=5

15-18=5

-3 не равно 5

3×10-18=10

30-18=10

12 не равно 10