Із 16 га зібрали по 20 Ц пшениці з гектара а з 10 га по 33 ц з гектара .Знайти середню врожайність

пшениці на цих ділянках

Ответы на вопрос

Отвечает Олар Аліна.

Ответ:

20*16=320(ц)-з16 га

33*10=330(ц)-з10 га

320+330=650(ц)-разом зібрали

16+10=26(га)-всього га

650:26=26(ц)

Відповідь:26 центнерів