Допоможіть Розв’яти задачу. З 25 га поля зібрали по 24 ц пшениці з гектара, а з 15 га – по 32 ц з

гектара. Знайди середню врожайність пшениці на цих ділянках.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельникова Аня.

Відповідь:

1)24*25=600(ц)- жита зібрали з 25га;

2)15*32=480(ц)- жита зібрали з 15га;

3) 25+15=40(га)-уся площа;

4) 600+480=1080(ц)- увесь врожай;

5) 1080 :40=27(ц) - середня врожайність з 1 га.

Покрокове пояснення: