З 32 га зібрали по 27 ц пшениці, а з4 га зібрали по 36ц.Знайди середню врожайність пшениці на цих

ділянках.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Константин.

1)32*27=864(ц)-пшениці зібрали з 32 га

2)4*36=144(ц)-пшениці зібрали з 4 га

3)32+4=36(га)-всього

4)864+144=1008(ц)-пшениці всього

5)1008/36=28(ц з га)-середня врожайність пшениці на цих ділянках