Виконай ділення з остачею зроби перевірку 50÷9,10÷7


Ответы на вопрос

Отвечает Микитчин Наталя.

Ответ:50:9= 45(ост.5)

5*9=45 50-45=5

10:7=1(ост.3)

1*7=7 10-7=3

Пошаговое объяснение:

Вроде так

Отвечает Малова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение: