До годівниці прилетіло 12 горобців,а синичок-у  3 рази менше. Скільки всього пташок прилетіло до

годівниці?

Ответы на вопрос

Отвечает Раскова Лера.
1) Ск. синичок біля годівниці?
12:3=4
2) Ск. пташок біля годівниці?
12+4= 16
В-дь: всього біля годівниці  16 пташок.
Отвечает Куликов Максим.
1)12:3=4(син.) - у годівниці
2)12+4=16(пташ.) всього прилетіло пташок до годівниці