До саду прилетіло 20 синичок, горобців - у 2 рази менше, ніж синичок, а щигликів - у 5 разів менше,

ніж синичок і горобців разом. Скільки птахів прилетіло до саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Коцар Маша.
1) 20÷2=10 (пт.) - воробьев

2) 10+20=30 (пт.) - синиц и воробьев

3) 30÷5=6 (пт.) - щелчков

4)30+6=36 (пт.) - всего

Ответ: в сад прилетело 26 птиц