Найти числа, если 30% его составляет 60 а) 180 б)300в)50г)200Покажи Решение.​


Ответы на вопрос

Отвечает Каленова Варя.

Пошаговое объяснение:

Для знаходження числа, давайте скористаємося наступною формулою:

Число = (Значення * 100) / Відсоток

a) Число = (60 * 100) / 30 = 200

б) Число = (60 * 100) / 30 = 200

в) Число = (60 * 100) / 30 = 200

г) Число = (60 * 100) / 30 = 200

Отже, розв'язком рівняння буде усі числа з варіантів - 180, 300, 50 та 200, які дорівнюють 200.