3.3. Вычислите: 1) √360 - 490; 4) √3,6-810; 7) √45-80-0,16; 2) √32 - 72; 5) √275 625; 8)

√√98-24-27. 3) √125-80; 6) √331776;​

Ответы на вопрос

Отвечает Chernysh Kolya.

Ответ:

Давайте вирахуємо значення виразів:

1) √360 - 490 = √(36 * 10) - 490 = 6√10 - 490.

2) √32 - 72 = √(16 * 2) - 72 = 4√2 - 72.

3) √125 - 80 = √(25 * 5) - 80 = 5√5 - 80.

4) √3.6 - 810 = √(36/10) - 810 = (6/√10) - 810.

5) √275625 = √(525 * 525) = 525.

6) √331776 = √(576 * 576) = 576.

7) √45 - 80 - 0.16 = √(9 * 5) - 80 - 0.16 = 3√5 - 80 - 0.16.

8) √√98 - 24 - 27 = √(√98) - 24 - 27 ≈ 3.974 - 24 - 27 ≈ -47.026.

Отримані значення виразів відповідають виразам, що були дані.