Якщо один із катетів прямокутного трикутника дорівнює 7см, а гіпотенуза-25см, то його площа

дорівнює​

Ответы на вопрос

Отвечает Покотило Муза.

знайдемо другий катет

х²=25²-7²

х²=625-49=576

х= 24

площа дорівнює половині добутку катетів тобто (7×24)/2=7×12=84 см²

Отвечает Гюнтер Макс.

Ответ:

84 см2

Пошаговое объяснение:

Второй катет=√25²-7²=√625-49=√576=24 см

S=24*7/2=12*7=84 см2