Знайдіть найменше спільне кратне знаменників дробів: 1) 11/12 і 4/15 2) 97/100 і 1/125 СРОЧНООООООО

ПЖ ПОМОГИТЕ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Алиса.
11/12 = 55/60
4/15 = 16/60

90/100 = 450/500
1/125 = 4/500

Якщо що це в дробах писати