Помогитися решить задачу Троянди становлять 28% всіх кустів парку глізунія 32% а решта це бузок

Скільки відсотків усіх кустів у парку становлять бузок? Знайти кількість кущів бузка якщо ц парку всього 5800 кущів квіт

Ответы на вопрос

Отвечает Пищов Егор.

Ответ:

40%, 2320 кущів

Пошаговое объяснение:

Троянди становлять 28%, глізунія 32%

отже троянді + глізунія = 28+32=60% усіх кущів

бузок = 100% - троянди з глізунієй

100-60=40% бузку

40% * 5800=2320 кущів