Потрібно було відремонтувати 140 км дороги. За перший місяць відремонтувли 36% дороги, за другий

34% , а за трєтій решту. Скільки кілометрів відремонтували за третій місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Маршал Вадим.

Ответ:

42 км

Пошаговое объяснение:

За перший місяць: 140*0,36=50,4 км

За другий: 140*0,34=47,6 км

Разом:50,4+47,6=98 км

За третій: 140-98=42км