Потрібно було відремонтувати 140 км дороги. За перший місяць відремонтували 36% дороги,за другий

34%,а за третій решту . Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій місяць ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лихачев Миша.

36+34=70% - отрем за 1 и 2 мес вместе
100-70=30 % - за 3 мес
140 км - 100%
х км - 30%
х=140:100*30=42 км - за 3 мес