Швидкість автобуса на 25км/ч менше швидкості легкового автомобіля. Автобус за 3 год проходить такий

же шлях, як легковий автомобіль за 2 год. Знайдіть швидкість автобуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Алина.

Ответ:

50км / год

Пошаговое объяснение:

x*3=(x+25)*2

3x=2x+50

3x-2x=50

1x=50

Відповідь 50км/год