Відстань між двома містами поїзд подолав за 9 год, а легковий автомобіль за 7 год знайдіть

швидкість поїзда і швидкість легкового автомобіля, якщо швидкість поїзда менша від швидкості легкового автомобіля на 18/год, а відстані між містами залізницею і по шосе однакові

Ответы на вопрос

Отвечает Корепина Аня.

Ответ:V. T. S.

П. - x-18. 9год. ?

=

Авт-x. 7год. ?

1)(x-18)*9=7x

9x-162=7x

- 162=7x-9x

- 162=-2x

- 2x=-162

x=-162:(-2)

x=81(км)

2)81-18=63(км)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Апрельский Тёма.

Пошаговое объяснение:

Скорость поезда = х км/ч

Скорость автомобиля = х + 18 км/ч

9 * х = 7 * (х + 18)

9х = 7х + 126

9х - 7х = 126

2х = 126

х = 126 : 2

х = 63

Скорость поезда = (х) = 63 км/ч

Скорость автомобиля = (х + 18) = 63 + 18 = 81 км/ч