Швидкість автобуса на 25км/год менше швидкості легкового автомобіля, Автобус за 3 год проходить

такий же шлях, як легковий автомобіль за 2 год. Знайдіть швидкість автобуса Бажано рівняням

Ответы на вопрос

Отвечает Шелковникова Светлана.

Відповідь: 50 км/год

Покрокове пояснення:

х км/год - швиткість автобуса

х + 25 км/год - швиткість легкового автомобіля

х * 3 = (х + 25) * 2

3х = (х + 25) * 2

3х = 2х + 50

х = 50

Підставляєм

х * 3 = (х + 25) * 2

50 * 3 = (50 + 25) * 2

150 = 75 * 2

150 = 150

Все правельно

Відповідь: швиткість автобуса 50км/год