AOB=52°,BOC=18°,және OB сәулесі ортақ.AOC бұрышының шамасын тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Самедов Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Это легко.Бұл оңай.

180-(52+18)=189-70=110

Жауабы:110.

Ответ:110