условия задач Учні мали обкопати 240 дерев. Першого дня вони обкопали 1/2 всіх дерев. Другого дня —

1/3 того, що обкопали за перший день, а третього дня — 1/5 тієї кількості дерев, що обкопали за перший і другий день разом. Скільки дерев обкопали учні третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240*1\2=120 деревьев за 1 день

120*1\3=40 деревьев за 2 день

120+40=160 деревьев за два дня

160*1\5=32 дерева за 3 день