Учні мали обкопати 120 дерев у саду. Першого дня вони обкопали 2/4   усіх

дерев, а другого — 2/6   від від усіх дерев. Скільки дерев залишилося обкопати учням?1)302)403) 104)20​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Федька.

Ответ:

4)20​

Пошаговое объяснение:

1) 2/4=(120:4)*2=60

2) 2/6=(120:6)*2=40

3) 120-60-40=20 - осталось откопать

можно лучший ответ)