Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи хоча б одну оберне- ну задачу. Пасічник поставив на пасіці

вулики рядами. 51 жовтий вулик він розмістив по 17 в одному ряді, а 63 синіх 21 в одному ряді. Скільки рядів вуликів на пасіці? по

Ответы на вопрос

Отвечает Евстифеев Аркадий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Жовти вулики: 51:17=3 ряди

2) Сини вулики: 63:21=3 ряди

3) 3+3=6 рядив вуликив усього на пасици.

Обернена задача:

На пасици було 3 ряди жовтих вуликив по 17 у кожному ряду та 3 ряди синих вуликив по 21 у кожному ряду. Скильки всього вуликив було на пасици?

Розв'язання:

1) 17*3=51 вулик- жовтих

2) 21*3=63 вулика- синих

3) 51+63=114 вуликив всього на пасици.