За 6 днів 8 друкарок надрукували 1200 сторінок Скільки сторінок надрукує1 друкарка за 3 дні?​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1200/6=200 (сторінок) надрукує 8 друкарков за 1 дні

200/8=25(сторінок)надрукує 1 друкарков за 1 дні

25*3=75(сторінок)надрукує 1 друкарков за 3 дні

Отвiт: 75

Отвечает Горун Софія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)1200:6=200ст в день друкували 8 друкарок

2)200:8=25 ст друкувала одна друкарка в день

3)25*3=75ст надрукує одна друкарка за 3 дні