Дві друкарки надрукували 240 сторінок. Одна друкарка надрукувала на 40 сторінок менше, ніж друга.

Скільки сторінок надрукувала кожна друкарка?

Ответы на вопрос

Отвечает Mamedov Adam.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  перша надрукувала- х сторінок, друга - х+ 40

х+х+40= 240

2х=200

х= 100 сторінок надрукувала перша

х+40=100+40= 140 сторінок надрукувала друга